BioTeam, czyli kim jesteśmy?

BioTeam to zespół  kobiet, naukowców, których praca w laboratorium mikrobiologicznym szybko przerodziła się w życiową pasję. Kilka lat temu nasze drogi spotkały się przy jednym stole laboratoryjnym. Szybko złapałyśmy wspólną nić porozumienia, pracując razem i dzieląc się swoimi doświadczeniami. 

Sylwia

magister analityki medycznej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Mikrobiolog z wykształcenia i z zamiłowania. Doświadczenie zawodowe zdobywała w laboratoriach  klinicznych, farmaceutycznych oraz badawczo-rozwojowych. Pasjonatka ludzkiego mikrobiomu, ze szczególnym uwzględnieniem mikrobiomu skóry. Autorka licznych publikacji dla branży przemysłu kosmetycznego.

Diana

z wykształcenia Biotechnolog. Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w Krakowie. Autorka licznych publikacji naukowych oraz wystąpień. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijała w laboratorium mikrobiologicznym biorąc udział w badaniach klinicznych oraz analizując kosmetyki czy suplementy diety.

Paulina

magister inżynier towaroznawstwa, audytor Dobrych Praktyk Produkcji (GMP), ekspert ds. jakości w branży kosmetycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w różnych obszarach związanych z kontrolą i zapewnieniem jakości, pracując w laboratorium mikrobiologicznym, w jednostce certyfikującej wyroby, a także w branży produkcyjnej.

Skontaktuj się z nami