BioTeam, czyli kim jesteśmy?

BioTeam to zespół pozytywnie zakręconych kobiet, naukowców, których praca w laboratorium mikrobiologicznym szybko przerodziła się w życiową pasję. Kilka lat temu nasze drogi spotkały się przy jednym stole laboratoryjnym. Szybko złapałyśmy wspólną nić porozumienia, pracując razem i dzieląc się swoimi doświadczeniami. Realizacja szalonych pomysłów to nasza specjalność, bo wierzymy, że „do odważnych świat należy”.

Sylwia

Niepoprawna optymistka, z głową pełną pomysłów. Analityk medyczny, mikrobiolog. Od dwunastu lat w swojej pracy w laboratorium „przyglądam się od środka”  produktom probiotycznym badając ich jakość i bezpieczeństwo. Teraz chcę przybliżyć Wam doskonały świat bakterii probiotycznych. Moją pasją jest tworzenie rzeczy pięknych i jednocześnie użytecznych. Z uporem i konsekwencją dążę do wyznaczonych celów, a moim marzeniem jest zobaczyć chmury z kosmosu.

Diana

Ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim UJ CM w Krakowie. Z wykształcenia i z zamiłowania – Biotechnolog. Mam na swoim koncie wiele naukowych publikacji. Teraz przekładam język naukowy na bardziej zrozumiały, by świat probiotyków stał się Wam bliższy. Dodatkowo od wielu lat zagłębiam się w tajniki dbania o zdrowie oraz naturalne kosmetyki. Moje pasje to także florystyka, aranżacja wnętrz oraz pieczenie.

Paulina

Z wykształcenia towaroznawca, z zamiłowania znawca towarów, z doświadczenia specjalista ds. kontroli i zapewniania jakości. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w laboratorium mikrobiologicznym
oraz jako audytor GMP, do tematu jakości podchodzę kompleksowo. Przekładam wiedzę teoretyczną na praktykę i każdy produkt rozkładam na czynniki pierwsze. W życiu kieruję się ideą „chcieć to móc”.
Jestem miłośniczką górskich wypraw, jazdy na rowerze
i makrofotografii.

Skontaktuj się z nami


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer24316/public_html/bioteam.com.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/platne/serwer24316/public_html/bioteam.com.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/platne/se...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/platne/serwer24316/public_html/bioteam.com.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52